| Y3aaHH a întrebat:

Salut tuturor! Imi puteti spune care este parerea voastra despre "alura barbateasca"? Cum trebuie sa fie un barbat carismatic, cu o alura(fel de a fi) barbatesc in raport cu femeile, barbatii, copii(nu ai lui), prietenii, familia? Raspundeti cat mai mult, poate deveni un subiect interesant happy Dau funda pentru cel mai complex.

2 răspunsuri:
| in2ishen a răspuns:

Auzi, daca tu imi zici ce drak o fost amuzant in toata chestia asta, eu pe loc iti dau 2000 de lei.

| Y3aaHH explică:

Oups, acum vad ca am gresit categoria.