| Nesemnat a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai bun parfum barbatesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine cel mai bun parfum barbatesc ( desi sunt fata laughing ) este Fm 199 este echivalentul lui one million, persista de dimineata pana seara cand fac dus. Se simte cum treci pe langa cineva sau daca intrii intr-o incapere iti faci imediat simtita prezenta. Este un parfum destul de intens si cei din jur ori il iubesc, ori il urasc din ficati.laughing Este o replica foarte buna, pe haine persista mai mult dar nu cred ca are vreo relevanta din moment ce le dai la spalat dupa o purtare.

ps : imi place nickname-ul tau ^^

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E unul de la paco rabanne Care mie mi se pare efectiv irezistibil. laughing Nu stiu cum ii zice.

| vocea a răspuns:

Mie imi place paco rabanne este minunat mai ales reclama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cel mai bun, exista ce-ti place. Toate sunt bune atata timp cat iti place cum miroase, iti place ce dai pe tine. Mie imi place de la hugo boss, sau esente frantuzesti, tie poate nu in schimb... Eu am mai cumparat si de aici http://shop.marcman.ro/
incearca si tu...

| Nesemnat explică (pentru anonim_4396):

Asa este. Insa ce este mai bun la mai multi ii place.

| ALOALO123 a răspuns:

Sunt fata si cumpar de la Dior si Avon.Sunt si de barbati! Chiar au un miros placut

| DianneNH a răspuns:

Desi sunt fata, pur si simplu ador One Milion.