| criss007 a întrebat:

Salut utilizatori TPU ma intrebam daca stiti niste anime mai lungi in afara de naruto bleach fairy tail ca astea le-am vazut mersi si sa fie pe net

10 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Beelzebub, One Piece, D.Gray-man, Blood+, InuYasha, Detective Conan, Soul Eater, NaNa, Shugo Chara, Zero no Tsukaima şi altele, mi-e puţin cam lene să mă mai gândesc la altele.

| HueyFreeman a răspuns:

Ma indoiesc ca ai vazut Naruto, Bleach si Fairy Tail, tinand cont ca niciunul din ele nu s-a terminat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Bleach s-a terminat de asemenea si Fairy Tail, desigur din cate stiu ca fairy tail continua in manga, insa de Bleach numai stiu nimic. Oricum fairy tail mi se pare prea lung, dar bleach l-am terminat de mult timp.

| ryuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bleach continua in manga, din cate stiu a fost anuntat ultimul arc. Cat despre Fairy Tail, Mashima-sensei a anuntat ca anime-ul va continua.

| HueyFreeman a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, niciunul nu s-a terminat. Cei care faceau Fairy Tail au luat o pauza de 2 ani cu anime-ul, iar in legatura cu Bleach, FUNimation au pierdut niste drepturi si nu mai pot face anime-ul. Oricum, manga este povestea oficiala scrisa (si desenata) de autor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ryuu):

Spune-mi te rog care e capitolul din manga in care se reia actiunea din anime?

| ryuu a răspuns:

Salut.
- Katekyo Hitman Reborn
- Dragon Ball (3 sez)
- Yu Yu Hakusho
- One Piece
- InuYasha (2 sez)
- Hajime no Ippo (2 sez)
- Eureka Seven (2 sez)
- Mobile Suit Gundam 00 (2 sez)
- Major (6 sez)

Vizionare placuta!

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Eu îți recomand sa te uiți la Inuyasha +Inuyasha Actul Final.
Le poți viziona pe : http://www.animekage.com/
Pa, pa!

| Deriol a răspuns:

Incearca One Piece, are peste 600 de episoade, si eu m-am apucat sa ma uit la el de 5 zile si e chiar fain.

| naruhina a răspuns:

Yu Yu Hakusho,Slayers Revolution, FMA, Soul Eather, Trinity Blood-Trimisul Vaticanului, Kaleido Star, Death Note si DN-Angel happy