| CaDet10000 a întrebat:

Salut, spuneti-mi cele mai bune anime pe care le stiti eu ma uit la Naruto Sh., Bleach si Fairy Tail

Răspuns Câştigător
| bogdansh a răspuns:

Daca iti plac shounen-urile ca Naruto Bleach etc., cred ca Toriko, One piece si Hunter X HunterAo no Exorcist ti-ar place.Eu urmaresc Gintama,Detective Conan si Initial D, Magi, Beelzebub...

Recomandari:One Outs, Eyeshield 21, Major, Gantz, Fullmetal Alchemist, Samurai Champloo, Claymore...Asta daca esti baiat si nu-ti plac anime-urile shoujo...

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Blood +, slayers

Răspuns utilizator avertizat
| Perversul69 a răspuns:

Astea care le privesti tu sint unele din cele mai tari...dar incearca si : Soul Eater, Elfen Lied, Jigoku Shoujo, Code Geass, Death Note.Dar cel mai tare ramane tot Naruto. laughing Funda?