| GaByScream a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste jocuri de jucat la scoala de baieti (nu Flori fete si baieti sau altceva d fete)

Răspuns Câştigător
| Florinsky a răspuns:

Era un joc cu un ban.Numai stiu cum se numeste.Era ceva de genul : Fiecare arunca cu cate un ban de 10 bani catre un perete si al carui ban pica mai aproape de perete lua banii big grin. Septica, Sah...

7 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

PALMA REZISTENTEI eu l-am inventat va asezati in cerc(sa fiti mai multi) si va dati palme(unu altuia), aceluia ce e in dreapta ta, pe obraz, pana unu nu mai rezista si asa faceti pana ramane unu.

sau

Ciupitometa va ciupiti singuri de urechi de maini si cand nu mai rezisti ies pana ramane1. apoi toti deodata il cupiti pe el (trebuie sa reziste 2 min ca sa castigge complet)

| GirlLăvHell a răspuns:

Poker,barbut,table,adevar sau provocare si etclaughing

| Idk007 a răspuns:

Sticlutza.laughingDaca aveti simpatii prin clasa.
Puteti sa cantati laughingAdica eu cu ai mei cantam melodia de la Tinerii titani laughing))
sau sa jucati TOMAPAN pe tabla.
Sau lapte gros

| NatyNate a răspuns:

Deci sickApe, tari, orase.
- Șotron
- Elastic
-Telefon
-Ascunsela
- Om sarac, om bogat
- Champs (cu cartile de joc, vezi reguliile pe internet)
Si altele, eu astea ma jucam cand eram in generala.

| PcvXd a răspuns:

Capra. cate oua are baba semaforu`. prinselea laughing). imparatu` sau cum s enumea ala.sau aia care arunca mai aproape de peretu cu un ban ii ia pe toti

| EllaLemonade a răspuns:

Prinselea pe culori, pe numere ...semaforul etc sunt multe jocuri

| AndreiFLT a răspuns:

Salut Gaby! Sunt o multime de jocuri de jucat in grup ca:
-Adevar sau provocare
-Sticluta cu otrava
-TOMANAP
-Semaforul
-Prinsa
-Ascunselea
-Fazan si multe altele. Depinde de preferintele tale, oricum sper ca te-am ajutat, pa!