| AnetteBurnier a întrebat:

Cine ştie nişte jocuri pentru jucat în pauza de la şcoală? Vreau să mă joc cu prietenele mele. Sunt clasa a 7-a.
•De exemplu: Flori, fete sau băieți, Ghiceşte persoana (Pui întrebări legate de cineva la care se răspunde doar cu da sau nu şi cine ghiceşte primul câştiga; eu l-am inventat big grin), Du-te la persoana respectivă etc.
Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sau ce zici de astea : "repetă înainte de lucrare", "citește încă odată că te ascultă", "dă-mi și mie tema că iau doi"

| AnetteBurnier explică (pentru sierra1):

? Am jucat jocurile astea prea mult, m-am plictisit de ele. big grin

| sierra1 a răspuns (pentru AnetteBurnier):

"m-am plictisit de ele"

nu-i cam devreme?

| AnetteBurnier explică (pentru sierra1):

Sincer? big grin Nu le-am jucat niciodată. ^^ Nu învăț la şcoală înainte de teste, învăț acasă, timpul din pauză e neînsemnabil pentru aşa activitate. happy La ascultare la fel, mai bine mă joc cu prietenele ceva ca să mă relaxez. Iar la ultima, nu iau niciodată temele de la nimeni. Dacă aş avea, poate laughing Dar ştiu că nimeni nu o să le facă corect, şi oricum toată lumea le ia de la mine... sad

| sierra1 a răspuns (pentru AnetteBurnier):

Adică ești un fel de tocilară?

| AnetteBurnier explică (pentru sierra1):

Da. happy Nu e aşa de rău precum pare.

| sierra1 a răspuns (pentru AnetteBurnier):

OK. Da' nu le mai da temele. Lasă-i să se rupă în figuri.

| CCCatch a răspuns:

Heyyyyy. Uite ce mă joc eu cu colegiele in pauza:
-Fâs
-Telefonul American
-Killer
-Flori, fete şi băieți, melodii sau cântăreți
Şi dansăm pe Gangam Style XD
Şmecher,, Ghiceşte persoana" happy

| AnetteBurnier explică (pentru CCCatch):

Mersiii! Şi eu mă joc Killer cu colegii laughing
Apropo, îți place C.C. Catch? ×○× Are concert la Cluj Napoca şi n-am cu cine să merg... sad