| Alfonso a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa citesc manga! Spuneti-mi si mie niste titluri,va rog frumos! Ceva sa pot gasi pe internet sa descarc! In fine,ca gen,SF,drama, horro! Multuemsc anticipat!

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Www.mangazup.com ai cateva manga-uri traduse in romana
www.miauti.blogspot.com aici ai recenzi facute in romana la cele mai interesante manga-uri

| ryuu a răspuns:

Aici gasesti manga-uri la descarcat http://www.mangababy.com
Nu se incadreaza in genurile cerute de tine, dar in momentul asta urmaresc manga-ul "Bartender".

| shadow72 a răspuns:

Sunt aiurea revistele manga....mai bine incerci un anim
daca vrei insa neaparat manga am un prieten expert in asa ceva...

| Alfonso explică (pentru shadow72):

Eu ma uit la anime, deja.Si vreau sa cietsc manga, nu de alta dar ma cam plictisesc la scoala!laughing

| NikolasXD a răspuns (pentru Alfonso):

Pai citeste manga daca vrei lol