| dymyx a întrebat:

vreau sa-mi fac o revista virtuala si nu stiu ce denumire sa-i dau! Spuneti-mi va rog ceva denumiri.dar sa fie denumiri care nu au fost folosite de nimeni.mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| HonneOnna a răspuns:

Virtual Attack

8 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

Despre ce vrei s-o faci?
Daca vrei s-o faci despre programe TV potisa-i zici,, TV Attack'' sau,, TV World''
Spune-ne despre ce vrei s-o faci!>_

| dymyx explică (pentru beyondbirthday):

Vreau sa o fac despre Vedete, lumea modei, actori si altele.

| beyondbirthday a răspuns:

Showbiz Attack.

| IasMin1 a răspuns:

Revista Eroilor daca o sa fie despre benzi desenate.Banuiesc ca da fiindca ai pus intrebarea la categoria benzi desenate.

| d4ea a răspuns:

Dream high.

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Virtualis

| foxyteo a răspuns:

Daca ai o revista de barfe cum a zis PrettyKitten eu i-as da numele "Barfe pentru toti "... daca e despre chestii interesante adica despre stiinta asi numi-o "Science Attak"...dar trebuie sa scrii mai multe detalii despre viitoarea ta revista!
O zi buna!

| PrettyKitten a răspuns:

Bunatongue, mai exact la ce te referi prin revista? ce fel de revista benzi desenate, barfe? Pai daca esti si tu un fan al benzilor desenate.....prima data ca orice om pasionat de asa ceva trebuie sa ai macar un fel de caracter cu un nume, apoi te gandesti despre ce vrei sa fie povestea, ii dai un nume.Eu una i-as da numele "Anime Attack". Baftabig grin