| Pecheanu_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut.Imi spuneti si mie niste denumiri de petarde? Spuneti orice denumire stiti.

5 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Uite una... petarde!

| MudvayneMurderer a răspuns:

Pirate, Magnum, Roman Candle, Vampire, Mighty Bangs.

| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

TNT,Magnum,Killer ghost,Baba,Corsar,Super Corsar,Joyousness, Elbrus, mai stiu da trebuie sa ma gandesc, astea sunt foarte tari, daca imi dai funda iti mai zic bafta!

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

TNT,Magnum.Sper ca te-am ajutat.

| Aparaschivei_Codrin_1990 a răspuns:

Cele care se gasesc la noi pe piata sunt: FP3, ACHTUNG, BIG TIGER, BIG JUMBO, TXP859(asemanator cu FP3), K0203-3 TRIPLE BANG(trei focuri), K0203-5 PIRAT(5 focuri), K0203 PIRAT CLASS S(cu un bubuit puternic), PICCOLO CORSAIR(1 foc), K0201S PICCOLO(1 foc)....si multe altele, sper ca te-am ajutat