| Katlynn1m a întrebat:

Hey,buna TPU!
Am urgent nevoie de ajutorul tau happy poti sa-mi recomanzi te rog niste denumiri noi de bloguri, fiindca vreau sa-mi fac un blog pe wordpress.com si nu stiu ce denumire sa pun sad

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Intotdeauna trebuie mai intai sa te decizi despre ce vrei sa scrii, iar abia apoi te poti decide la un titlu. Practic acesta trebuie sa reflecte, pe scurt, esenta blog-ului tau.
Ca si platforma eu iti recomand www.ucoz.ro - e cel mai usor de folosit si-ti ofera extrem de multe posibilitati.

| GabyB94 a răspuns:

Si despre ce vrei sa scrii? Ca altfel iti propun masina-rosie-de-curse, dar nu cred ca te ajuta.

| Katlynn1m explică:

As dori sa scriu mai mult despre lectura, si viata cartilor