| AndreiRevine a întrebat:

Salutare, incepetii cu criticile, am facut si eu un comic, uitati-l http://i.imgur.com/IhnkM.jpg

10 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Astept partea a II-a big grin

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Buna! Ma bagi si pe mine in partea a 2 a? Am par saten deschis sunt fata

| bogdan324 a răspuns:

Ce jaf

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Daca esti incepator ii destul de bunicel. Ma bagi si pe mine in part.2 plisss. Sunt fata si am parul saten happy

| AndreiRevine explică:

Salutare,va multumesc ca va place, in a doua nu veti putea aparea, si nici in a 3-a, dar in urmatorul promit ca va bag.

| Tsunade99 a răspuns:

Noteaza-ti pe frigider sa-mi scrii un mesaj cu linkul de la al doilea comic (cand il faci). NU uita!

| Pajurã a răspuns:

Nasol. Lasa-te, ocupi spatiu!

| V1sL0w a răspuns:

Comicul este Foarte... da-mi o funda casa iti zic

| sweetlollypop a răspuns:

Super vreau si eu in partea a 2a sunt fata cu parul saten inchis cu suvite blonde big grin