| damnedwolf a întrebat:

Salutare lume am o intrebare pentru fani anime sau mai bine zis manga
animeul Sora no Otoshimono am vaz tot animeul si filmele si finalul la Sora no Otoshimono Final: Eternal My Master este cam de rahat sa zic asa
sunt curios daca a citit cineva manga si a vaz si filmult finalul este acelasi si la manga sau difera
si daca difera poti sa-mi zici cum se termina ca nu vreau sa citesc manga doar vreau sa am asa o idee cum ii finalul
nici animeul nu mi-a placut prea tare mi-a placut poveste dar nu mi-a placut personajul principal
mi s-a parut ca a stricat toata povestea
in rest animeul ar fi fost genial daca pers principal ar fi fost macar unpic decent

Răspuns Câştigător
| WeebGodAkane a răspuns:

E clar diferenta, si posibil una mare, nu am terminat seria, stiu ca e o comedie cu mister, dar mereu se fac adaptari mari intre anime si manga, asa ca sustin sa vezi manga, dar finalul clar va fi asemanator, poate doar mai bun un pic sau mai nasol... In orice caz, nu am vazut filmul anime-ului dar pot spune ca multe anime-uri au finale facute din rahat