| J7anine a întrebat:

Obisnuiti sa urmariti si sa participati la discutii pe forumuri? la ce va ajuta?

5 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Participand la discutii pe forum, ai sansa sa gasesti solutii la problemele intampinate in diferite domenii de activitate. Sunt oameni care s-au lovit de ele si pot prevenii si pe altii

| videoblog a răspuns:

Da. daca iti trebuie o informatie sunt foarte bune forumurile care au legatura cu acel domeniu de unde vine aceea informatie.

| claw_4117 a răspuns:

Hmm, da obisnuiesc sa discut pe forumuri. Mi-am cunoscut cativa prieteni buni in alte orase, care m-au invatat foarte multe lucruri si mi-au fost aproape atunci cand aveam nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe forumurile de specialitate in anumite domenii gasesti foarte multa informatie necesara mai ales in domeniul casnic, electronic sau in cele de constructii.sunt sfaturi utile si pe care le gasesti cu foarte multa usurinta, foarte multe iti faciliteaza activitatile

| gina_7693 a răspuns:

La aflare de lucruri noi pe teme medicala