| mia100خوبصورت a întrebat:

Scaparea lui Cretaker part 2:
http://i.imgur.com/oQ5uV4j.jpg
Este scrisul cam mic.Scuze pentru asta.

12 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Super0HelloKitty0InghetataRece, Bia2001, zurki, Smileyouarebeautiful, este scrisul cam mic, scuze pentru asta, dar n-am inteles, pe cine vreti sa aparati?
Oricum, asa, in general, succes si God will shave the Queen!

| W3R4 a răspuns (pentru Leocerba):

Nu "apără" pe nimeni, vor să "apară" în comicul ei! laughing

| Leocerba a răspuns (pentru W3R4):

A, da?
Eu as fi vrut sa apăr pe cineva, de fapt pe oricine...da-i scrisu` prea mic...laughing

| zurick a răspuns:

Vreau si eu sa apar.

Răspuns utilizator avertizat
| Nanami利 a răspuns:

Eu imi doresc sa apar.

| mia100خوبصورت explică (pentru Nanami利):

Ce vrei sa fi:o alta victima de a lui speed sau o secretara?

| Nanami利 a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Care e mai importantahee hee.Dar totusi cred ca o victima ar fi mai importanta.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Si eu vreau sa apar happy

| Bia2001 a răspuns:

Eu vreau sa apar!