| Levya a întrebat:

Scuze n-am ce face dar:Care vi se pare cea mai stupida intrebare?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nymphetamine a răspuns:

Majoritatea sunt stupide. rolling eyes

| pusik a răspuns:

Cand va veni sfrsitu lumii? cand voi fii basescu? cand o sa ma arunc intr-un vulcan? cum o sa fie cand extraterestrii o sa se imperecheze cu porcii? cand coca-cola o sa fie fanta? cand fbi-ul o sa mearga la cresa? cand o sa se cace cainele meu? cand cresc unghiile? cand barbatii o sa faca copii? si cate si mai cate da n-am chef sa scriu

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Cat imi dai la laba?laughing)

Te-ai prins?

| Andu_7395 a răspuns:

Pe mess sau la tel : "Ce faci? " asta e cea mai stupida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama e virgina?

| whiteviper98 a răspuns:

Asta pe care ai pus-o tu acum! laughing

| Cyclon3 a răspuns:

Sincer dupa mine cea mai stupida intrebare este cand voi ajunge presedintele S.U.A.