| SexoasaTha a întrebat:

Se uita/s-a uitat cineva la bleach?(anime)

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

1. De fapt e invers zvastica, si se pare ca formeaza un anume simbol japonez (detalii nu prea stiu)
2. S-ar putea ca pentru efect comic sau poate era rusinat.
3. Nu era singura, si a supravietuit. De asemenea, toti shinigami de rang inalt s-au implicat in lupta in cele din urma, iar cum lupta principala nu a fost in Hueco Munde, poate a considerat ca ea ar fi mai in siguranta acolo. Byakuya totusi recunoaste puterea lui Icigo, iar Rukia vroia si ea sa se duca.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da este un anime frumos.

| irbis a răspuns:

Da l-am vazut, pe langa alte 500 de anime.

Răspuns utilizator avertizat
| irbis a răspuns (pentru SexoasaTha):

1. De fapt e invers zvastica, si se pare ca formeaza un anume simbol japonez (detalii nu prea stiu)
2. S-ar putea ca pentru efect comic sau poate era rusinat.
3. Nu era singura, si a supravietuit. De asemenea, toti shinigami de rang inalt s-au implicat in lupta in cele din urma, iar cum lupta principala nu a fost in Hueco Munde, poate a considerat ca ea ar fi mai in siguranta acolo. Byakuya totusi recunoaste puterea lui Icigo, iar Rukia vroia si ea sa se duca.

| 3my098 a răspuns:

Normal că da.

| TURCUL0001 a răspuns:

Da este super.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Ma uit si imi place foarte mult.

| dailydaisy07 a răspuns:

Dap. M-am uitatla el, dar am renuntat in favoarea serialului One Piece!

Răspuns utilizator avertizat
| NeKuLetzZz a răspuns:

Da.

| danutu9000 a răspuns:

Da