| loredana_3945 a întrebat:

Serialul nini de pe disney chanel nu mai este ca era interesant

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Buna,
in programul de la Disney Channel scrie ca Nini incepe Luni 14 Martie la ora 19:30, si a facut si reclama la Disney Channel in care spunea ca va incepe in 14 Martie.
Programul:Luni-Vineri 19:30
Sambata-Duminica 21:00 (2 episoade)
Citeste si aici:
...ey-channel
Sper ca te-am ajutat.
Pa!

4 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Asta-i intrebare sau constatare laughing?
Ca n-am inteles thinking Si mai am o intrebare pentru tine:
Ce pisici pui intrebarea asta la comics rolling on the floor?

| BriannaJ a răspuns:

Buna, multumesc pentru funda doar ca am gresit la program este Luni - Joi 19:30
Sanbata - Duminica 21:00 (2 episoade)
Multumesc, si scuze pentru greseala!

| CoCaCoLa a răspuns:

Ba da mai este
incepe luni (14 martie) la ora 19:30(sapte jumate) pana la 20:30
de luni pana joi
cred ca si in wekend am auzit ca de la 21:00 doua episoade

| niniceamaitare a răspuns:

Reincepe lunea asta la ora 19 30 am vazut reclama la disneychannel