| annonim a întrebat:

stie cineva cu cine va ramane martin cu lola sa sofi din serialul nini de pe disney chanel. va rogg.mrs

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Masa

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Martin va ramane in sfarsit cu Lola, iar Sofia cu Juan. Doar ca pe la mijlocul serialului o sa apara o fata(mie nu prea imi place de ea). Martin cica se indragosteste de ea, dar ea se saruta si cu Juan. Dar in final se desparte de ea si el ramane cu Lola!

Asadar: Martin si Lola, Sofia si Juan!

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| DennK a răspuns:

Cu Lollita

| ninita a răspuns:

Martin va ramane cu lola, iar juan cu clara

| LetyArob a răspuns:

Martin va ramane cu LOLA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BunahappyDin cate stiu eu, da! Martin va ramane cu Lola.

| monicalina a răspuns:

Ramane cu lolalaughinglaughing

| andreeaLOVE_7689 a răspuns:

Buna eu urmaresc nini si pe net la episoadele pe care nu le-am vazut. martin joaca la 3 maini, pentru ca mai vine una urata numita carla. dar cu Lola ramane. daca te ajuta cu ceva mesajul meu te rog da-mi fundita ca n-am niciuna crying