| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

La ce episod a ajuns serialul "nini" la disney chanel?

happy mersi fundawinking

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Acum s-a ajuns la episodul 50. Maine va fi 51, iar de maine va incepe cu adevarat o iubire de dragoste intre ei...in ep 59 vor fi impreuna, dar o sa se desparta deoarece Celina ii spune lui Nini ca Cici este fata ei si ca i-a fost furata. Atunci Nini se desparte de Tomas si se hoatareste sa plece, dar o sa se intoarca...etc.Daca vrei sa iti povestesc sa-mi spui! Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Azi este episodul 51!

pa-pa

| Dreamy a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini...frumos si emotional serial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai luni va fi episodul 60. eu deja stiu tot ce se va intampla deoarece ma uit pe net ca nu ot abtine cca iubesc serialul ee cel mai bun si o iubesc pe nini si tomas

Răspuns utilizator avertizat
| raspunslaoriceintrebare a răspuns:

Si eu ma uit si imi place dar nu stiu la ce episod e