| guzanu92 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste bancuri cu adolescenti? Cel mai tare banc primeste funda!winking

Răspuns Câştigător
| Loredanath a răspuns:

Bulă ajunge la școală, Alinuța îi arunca o hartie mototolită în cap strigând:
- Head Shot!
El ia cartea și îi plesnește una peste față:
- FACEBOOK!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om merge cu motorul prin desert si nu are benzina, dar norocoul l-a ajutat sa inimereasca la un magazin care vinde camile! merge in magazin si intreaba:aveti camile?
ala:nu
oul insista:nu aveti nici macar una!
vanzatorul spune:bine mai avem una, dar are 2 defecte:1.trebuie sa o injuri sa porneasca si sa spui "TATAL NOSTRU" ca sa opreasca.
ia ala camila, o injura(si spui tu niste injuraturi de la tine) baga camil viteza si ajunge ala pana la o prapastie si nu stie ce sa fac, spune "TATAL NOSTRU" si se opreste camila la un pas de prapstie. spuna ala cu inima incremenita:
firai adracu nu te mai opreai? si ala cade in prapastie!