| Keyko a întrebat:

Stie cineva ce se va intampla in Full Metal Panic! The Second Raid? Sousuke si Chidori vor mai aparea impreuna?

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Da vor mai aparea.

| Keyko explică (pentru Miauti):

Cand? Raman impreuna? nu ma lasa pe jarr...

| Miauti a răspuns:

Atunci cand o salveaza pe Tessa, ea il intreaba daca o place pe Chidori, el raspuzand cu DA.

in Como, romanul urmat dupa DVMC, Sousuke si Kaname marturisesc reciproc in timp ce scap de trupele lui Leonard.

In conversatia de la radio ei exprima in cele din urma sentimentele lor de iubire fata de celalalt. Sousuke promite sa o salveze, si Chidori promite ca va astepta "ani de zile, chiar sute de ani" pentru Sousuke - ambele promisiuni se va termina cu un sarut.

Asta e prezentat in "Get Together and Make My Day"

| AlinKun a răspuns (pentru Miauti):

Interesant inca un fan de a citit romanul mai rar pe la noi
ai respectele mele

| Keyko explică (pentru AlinKun):

Dar unde il putem citi?

| AlinKun a răspuns (pentru Keyko):

Pai il gasesti la download, daca doresti il urc undeva si iti dau link-ul

| Keyko explică (pentru AlinKun):

Daaaaaaaa te rooog in vacanta asta chiar nu am ce citi

| AlinKun a răspuns (pentru Keyko):

Http://depositfiles.com/files/zxtu4bpft
disponibil doar in engleza, in format pdf, ai nevoie de Adobe reader ca sa poti citit sau orice alta utilitare de suporta formatul pdf

| ryuu a răspuns:

Salut. Sfatul meu este sa urmaresti cu proprii tai ochi ce se intampla.
Dar o sa-ti spun doar atat, da.

Vizionare placuta!winking

| Keyko explică (pentru ryuu):

Problema e ca nu am timp. si ma interesa daca ei mai apar impreuna.