| Mitti a întrebat:

Unde pot gasi un site cu bannere cu animeuri? De ex BLeach, Naruto, Naruto Shippuden, Claymore, xxxHolic, DN Angel, Death Note, Clannad, Full Metal Alchemist, Ergo Proxy, Full Metal Panic, Full Metal Panic? Fumoffu, Full Metal Panic! The Second Raid, Gintama, Gravitation, Hakaima Sadamitsu, Hakuouki, Hellsing, Infinite Stratos, Inukami!, Kampfer, Kannazuki no Miko, Kuroshitsuji etc. Deci cu diferite animeuri. Am nevoie urgent! Dau fundita si vot!

2 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Http://anime.kage.ro/index.php gasesti de te doare capu'.le ai chiar pe astea pe care le-ai scris tu! eu acolo ma uit la naruto.e un site f bun pentru animeuri, sunt traduse super si sper sa il vizitezi! fundita?:D(www.anime.kage.ro)