| JuviaChan a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara manga kuroshitsuji(black butler). Stiu de siteul mangashop.ro dar dureaza prea mult tmp si am nevoie urgenta in maxim doua sapt. Sa ajunga. Si logic ca trebuie sa fie i engleza...
Logic ca daca im dati un raspuns super bun luati funda

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Ai incercat sa cauti pe forum-ul celor de la mangashop? Poate il vinde cineva. Sau sa postezi ca vrei sa cumperi.
http://forum.mangashop.ro/viewforum.php?id=25

Alta modalitate nu stiu, pentru a primi intr-un timp mai scurt.

| risa13morgan a răspuns:

De ce nu faci fiecare pagina la imprimanta? oricum dupa ce sunt traduse in engleza autorul nu mai primeste nici 5 %din pret