| KINGUL a întrebat:

Stie cineva un anime in care personajul principal este Lord Demon/Demon, in anime sa fie mult magic and fantasy. big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Aggares a răspuns:

High School dxd

| adadragutza a răspuns:

Fairy tail:Natsu momentan nu este demon, dar...o sa vezi.O sa fie cel mai puternic demon a lui Zeref(este confirmat in manga, cand Zeref a zis "sau poate ar trebui sa-ti spun E.N.D:Etherious Natsu Dragneel)

| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Pai..Nu e Lord..Defapt intr-un fel e rolling on the floor Ao no Exorcist.E fiul lui Lucifer, deci. xD