| Kaneki a întrebat:

Cine stie un anime 2012-2014 in care personajul principal sa fie personajul negativ? Si daca se poate un link cu animeul. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mirupet a răspuns:

Buna! Nu prea sunt anime-uri cu personajul principal negativ, facand abstractie de Death Note, dar pot sa-ti spun unele care s-ar incadra in aceasta categorie: Code:Breaker, Code Geass (seamana mult cu DN, numai ca este din 2007 sau 2008), Kuroshitsuji (nu e 2012-2014) si cam atat am vizionat eu si s-au incadrat, partial, in cerinte. Sper ca te-am ajutat!