| ITACHImangekyo a întrebat:

Stiti vreun anime gen Rourouni Kenshin sau Ao no exorcist sau Code Geass, in care personajul principal sa fie foarte puternic/destept de la inceput? Adica nu anime gen aHistorys strongest disciple Kenichi sau Naruto.

Răspuns Câştigător
| altuser a răspuns:

Death note, Darker than black, Afro samurai si Hellsing. Cred ca aici ar mai putea fulll metal alchimist & inuyasha.

1 răspuns:
| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Death Note - e genial, eu l-am urmarit cu sufletul la gura si sper sa-ti placa si tiewinking, funda?