| teo530 a întrebat:

Sunt la naruto shippuden episodul 55. Acum tusnade a chemat vechea echipa 10 sau 8 sau cat era(snikamaru, chojoi, ino si asuma) sa le dea o misiune. Cand i-a numit pe cei 4, la asuma spus sarutobi asuma. Deci asuma e fiul lui al 3 hokage sau ce? Ori a fost doar o greseala in subtitrare?

Răspuns Câştigător
| Cîrștioabă a răspuns:

Asuma Sarutobi din clanul Sarutobi, este fiul celui de al 3-lea Hokage Hiruzen Sarutobi.

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

E fiul lui Sarutobi Hiruzen.

| teo530 explică (pentru Cîrștioabă):

Da am aflat asta singur... in acel moment am pus pauza la episod, am scris si postat inttrebarea apoi am reluat episodul si am aflat chiar in acel episod laughinglaughing.

| Cîrștioabă a răspuns (pentru teo530):

Mă bucur, fundă?

| teo530 explică (pentru Cîrștioabă):

Uite-o. De obicei mai astept cateva zile pana sa dau funda dar acum nu mai am de ce sa astept.