| SG1995 a întrebat:

Știe careva unde pot vedea Sword Art Online : Ordinale Scale?
Poate să fie și în engleză, nu contează.

Răspuns Câştigător
| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a răspuns:

Pe kissanime.E cel mai bun site de animeuri.Eu acolo l-am vazut

4 răspunsuri:
| teosbeos a răspuns:

Incearca pe gogoanime.io. e foarte bun site-ul. Traduce in engleza pana si cele mai noi filme anime aparute, desigur imediat ce acestea ies pe internet. daca totusi nu-l gasesti pe nicaieri, ar trebui sa mai astepti putin pana acesta isi face debutul pe internet.

| SG1995 explică (pentru teosbeos):

L-am găsit pe kiss anime, dar are calitate foarte proastă, mai aștept o vreme deoarece abia luna trecută a avut priemiera. Acum mă mulțumesc să vizionez o producție anime chinezo-japoneză.

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a răspuns:

Dar ca veni vorba si eu sunt mare mare fan al SAO. Vreau sa ma uit la tot ce se poate vedea XDD asa ca imi zici si mie te rog pe langa sezonul 1 ce mai e de vazut(cate sezoane, cate filme, care etc)