| UnSimpluRoman a întrebat:

Sword Art Online Ordinale Scale (filmul) a aparut? adica tradus?

8 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Este aparut, dar din pacate nu este "gasibil" pe internet, atat cu subtitrare in eng cat si in ro.

| UnSimpluRoman explică (pentru xByte):

Deci o sa mai ia ceva timp pana o sa apara tradus nu?laughing)

| xByte a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Cam da, nu se stie exact cat mai dureaza, dar sa speram ca nu prea mult

| T0T a răspuns (pentru xByte):

Anime-le astea culmea e că se piratează mai greu ca filmele sau serialele normale.

| xByte a răspuns (pentru T0T):

Da, si nu. Filmul Boruto a fost piratat in exact aceeasi zi, si aparut tot in aceeasi zi cu subtitrari eng si ro laughing)

| UnSimpluRoman explică (pentru xByte):

Da,dar a fost interes pentru acel film...ca e urmatoare serie dupa Naruto si toate cele

| xByte a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Da stiu asta. Posibil sa fi fost altceva la mijloc

| UnSimpluRoman explică (pentru xByte):

Oricum sper ca macar in 2-3 luni daca se traduce e bine...