| Buffulete a întrebat:

Un anime romance la care ati plans? (daca se gaseste ro sub si mai bine, desi multe le-am vazut)

Răspuns Câştigător
| myelys a răspuns:

Eu am plans la:
1. DN Angel
2. Clannad/ Clannad After Story
3. Sword Art Online (aici am plans cel mai putin)
4. Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!
5. Friuts Basket
6. Saikano
7. Sola
8. Guilty Crown
9. Bayond the Boundary (Kyoukai no Kanata). Aici am plans cel mai mult.

Sper ca te-am ajutat. happy

| myelys a răspuns (pentru myelys):

As vrea sa mai adaug si Angel Beats.

6 răspunsuri:
| Mazzenine a răspuns:

Hellsing si Death Note. Am plans cu sange.

| Annll a răspuns:

Anime la care am plans ar fi cam toate in mare parte, desi pot spune : Paradise Kiss; Shin Sekai Yori; 5 centimetres per second; Guilty Crown; K; Blood-c; NANA; 07 ghost; Vampire Knight; Hakuouki Shinsegumi kitan; Kuroshitsuji ++ altele si un film anime : The girl who leapt through time;

| YuliGX a răspuns:

Sukitte Ii na y o

| AmaidesuSky a răspuns:

InuYasha- nu il opri pentru animatie sau pentru ca e vechi... e super bun, nu am plans niciodata mai rau

Charlotte- e super, m-a emotionat tare

Kamisama Hajimemashita- nu am plans asa mult dar e bun

| BeatriceBe a răspuns:

Inu x boku ss, Vampire Knight, Diabolik Lovers, Amnesia, Kamisama Hajimemashite, Brother Conflict? Funda?