| RorySan a întrebat:

La ce anime ati plans?

13 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Naruto&Shippuuden,Guilty Crown, Shigatsu wa Kimi no Uso, Ano Natsu de Matteru.Deci lacrimi lacrimi...

| 愛日本 a răspuns:

Naruto,Fairy Tail, Hakuoki

| RorySan explică (pentru 愛日本):

Este frumos Hakuoki? cum ti s-a parut?

| 愛日本 a răspuns (pentru RorySan):

Frumos si foarte trist

| Croampa a răspuns:

Parasyte, Death parade, Death note, Tokyo Ghoul si Naruto era sa plang... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zankyou no terror. La ala am plans ca lumea. crying

| ZZZZ554 a răspuns:

Sailor Moon sez 6 ultimele 6 ep.
Fairy Tail
Atat dar am consumat 5 pachete de servetele.

| KittyCriss a răspuns:

Cel mai rau am plans la Kamigami no asobi, am plans pe tot parcursul ultimelor 3-4 episoade in rest am mai plans la Harutobi no mori e, putin la Kuroshituji, Hiiro no Kakera, SAO, Putin si pe la Uta no prince sama, Toradora, Amnesia, Bokura ga ita si Sukitte ii na eu... si de aia evit eu anime-urile dramatice...

| KanekiKen a răspuns:

Cel mai mult am plans la Naruto ( si Naruto shippuden), la S.A.O, Attack on titan, Karneval, Kuroshitsuji, Fairy Tail, One Piece si Kamigami no Asobi T^T