| Ruddy_2272 a întrebat:

. Un tip a cumparat un frigider nou pentru casa lui. Ca sa scape de cel vechi, l-a pus in fata casei cu un carton pe el, pe care scria: "E gratis, il vrei, ia-l acasa." 4 zile a stat frigiderul acolo si nimeni nici macar nu s-a uitat la el. Si-a dat seama ca oamenii erau prea neincrezatori in aceasta oferta, asa ca a decis sa schimbe cartonul: "Frigider de vanzare cu 100 ron." A doua zi cineva l-a furat!
Da, ei traiesc printre noi!
Din pacate, nu doar traiesc printre noi, dar se si reproduc!

2 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Este adevărată povestea?

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Asta-i Romania noastra!