| RorySan a întrebat:

Va avea sezon 3 anime-ul Kamisama Hajimemashita?

5 răspunsuri:
| Nanami? a răspuns:

Nu,nu va avea.Anime-ul se va termina cu ultimul OAD care a aparut azi in Japonia, pe internet cred ca vor mai dura vreo 2 saptamani pana sa apara. Daca ai terminat sezonul 2 si nu te-ai uitat la Oad-uri ar trebui sa o faci, pentru ca sunt ca un fel de sezon 3.Sunt 4 Oad-uri aparute si a 5-a de azi e ultima sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nanami?):

Nuuu. Eu totusi mai aveam sperante ca dupa ultimul oad adica 5, sa apara si sezonul trei pentru ca, da, Am auzit ca Akura-oh si se indragosteste de Nanami, dar moare insa eu nu am vazut asta nici in anime si nic in oad-uri. Chiar speram la un al treilea sezon...

| Nanami? a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,asta se intampla cu Akura Ou dar doar in manga.El moare inainte sa se casatoreasca Tomoe si Nanami, n-ar avea sens sa se faca un sezon 3 cu evenimente care normal ar fi trebuit sa se intample inainte de OAD-ul 5.

| LuluOneMillion a răspuns:

Manga s-a terminat anul asta, probabil va avea un sezon 3 desi nu e anuntat, care va fi si ultimul.

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Da anul viitor.