| ninuvlad a întrebat:

Vampir sau >>>varcolac? Salut ma plimbam pe net p'ici p'colo si mi-a trecut prin minte intrebarea > Vampir sau varcolac? Si vreau sa stiu ce credeti voi... big grin eu unul as alege varcolacul mi se pare mai puternic ca un vampir...

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Om.

11 răspunsuri:
| Nysha a răspuns:

Varcolac love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir nu ma dau in vant dupa ei dar mi se pare mai super

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Vampirul...mai bine este sa locuiesti intr-un sicriu si sa fiii mort, decat sa fii o alta rasa de lup sa ii spunem asa laughing. Parerea mea

| Caroline07Forbes a răspuns:

Eu una sunt fan Twlight, unde apar si vampiri si varcolaci. Dupa descrierile din carti, eu asi alege vampirii, deoarece sunt descrisi ca fiind aproape invincibili. Si varcolacii sut ok. Dar, sincer, nunimi prea plac cainii, lupii, sauanimalele de genul asta, cu colti...parerea mea! Sper ca te-am ajutat!

| Nysha a răspuns (pentru Caroline07Forbes):

Si vampirii au colti...

| Caroline07Forbes a răspuns (pentru Nysha):

Nu ma refeream la genul ala de colti... Cainii au mai multi colti decat orice om sau chiar ddecat un vampir. Dupa descrierile di Twilight, varcolacii sunt foarte mari, deci, dupa parere mea, au foarte multi colti...

| Nysha a răspuns (pentru Caroline07Forbes):

Mda aici ai dreptate =]]

| RoXyyR a răspuns:

Varcolac categoric...

| ninuvlad explică:

Misto aia cu om laughing

| Ghost133 a răspuns:

Logic varcolac