| Raton a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga dintre un vampir si un varcolac si de ce? am vazut filme nu puneti chestii din astea sau jocuri vreau parerea vostra

2 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Nu exista vampiri si nici varcolaci, ambele sunt niste chestii inventate de imaginatia omului si promovate in zilele noastre prin carti si filme facute de niste idioti.

| KlacK a răspuns:

Eu cred ca ar castiga un vamir pentru ca ar putea sa il atace din aer cu ghiarele si pentru ca este mai rapid