| LisaMia a întrebat:

Ho ho ho! Vine mosu! Ati fost cuminti ori ba?

Răspuns Câştigător
| lalalalallll a răspuns:

Am fost cumiiințiii

17 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Moş Crăciun cu paiu-n cuuur, ii dai foc şi face *boom*
Copyright Bastet.

| Musique a răspuns:

Nuu.

| MâţulMov a răspuns:

Ce primesc

Nu-ti spun daca am fost cuminte sau nu, vreau sa fie o surpriza tongue

| DudaYeah a răspuns:

Ori!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Da, da, cum sa nu!

Acum ce primesc?batting eyelashes

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Frunziix3 a răspuns:

Am fost foarte cuminti...nu am fumat, nu am baut, nu am injurat, si nu o sa mai facem.hee hee

Pesrte 5 minute:ba, hai s-o injuram p-aia care m-a impins si-am scapat tigarea in bere.X-(

| WhatMeanLove a răspuns:

Hey Lisa! Ce faci mai?
*my best friend forever*

| HaruhiFujioka a răspuns:

Ce ne intrebi pe noi? Uita-te pe lista ta!

Răspuns utilizator avertizat
| βėan a răspuns:

Ce mos idiot.I-am zis sa stea in pat, da' el nu ca vrea sa ciordeasca din magazine.
Shame on you Mosu'

| aFurisit a răspuns:

Foarte cuminte!

Acum... ce cadou primesc?batting eyelashes

| LisaMia explică (pentru aFurisit):

Unul mare si frumos! ho ho ho!

| aFurisit a răspuns (pentru LisaMia):

thinking Ce contine? happy Si cat de frumos? Hihihi tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ViseMaicăVise a răspuns:

Am fost.

Pe naiba! Tot anul am fost un drac impielitat muhahahaha devil

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

"Ba".straight face
Deciii, ce-mi dai?