| Raven_6701 a întrebat:

Salut dragilor!
Ce-ati primit de la Mosu'?laughingAsta daca ati fost cumintilaughing

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Deci. am primit un Nokia c3 love struck. haine. cercei .dulciuri.bani. si cam atat deocamdatabatting eyelashes

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mie nu îmi poate oferi nimeni ceea îmi doresc.../Aşa că nici nu am pretenţii de la Moşu'/Aici cuminţenia deja nu mai are valoare/Că oricum nu voi avea ce-mi doresc...

| Maraaa a răspuns:

Am primit Monopoli ed. globala, hainutze frumoase si un iphone4 love struck:X. si bineinteles multe dulciuri :d
tu? happy

| Laurentiuuu a răspuns:

Un wii si banii in jur de 300 400 lei sad

| Raven_6701 explică:

Multe dulciuri si hainelaughing