| Anhi a întrebat:

Voi ce credeti ca e mai bun cola sau pepsi sau invers. mie personal imi place pepsi. nu stiu de ce dar imi place si ca are cofeina si am energie rolling on the floor)! am auzit ca cola e mai daunator...

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Amandoua sunt la fel de daunatoare, dar cola contine mult mai mult zahar.
Eu prefer apa plata...

| bunny_6472 a răspuns:

Nu stiu ce spuneti voi dar mie imi plac amandoua

| FucktheSystem a răspuns:

Mie mi se pare ca au acelasi gust deci iau de care apuc.

| anss23 a răspuns:

Daca te-ai uita pe o sticla de Cola pe una de Pepsi pepsi la ingredientele lor ai vedea ca sunt aproape identice, asa ca nu cred ca una dintre ele este neaparat mai putin daunatoare decat cealalta.Mie imi place mai mult cola dar stii cum se zice, nu este bine sa faci excese.In orice caz, ai grija sa nu bei prea multe sucuri acidulate pentru ca iti vor strica dintii!

| vlad_4846 a răspuns:

Atat pepsi cat si cola au cofeina, difera putin gustul datorita indulcitorilor.

| Noemy99 a răspuns:

Pepsi...din cate stiu eu are un gust mai puternic decat cola care e si foarte daunatoaare...happy

| Aleeee95 a răspuns:

Mie imi place Coca Cola xD

| bogant23 a răspuns:

Cocalari beau cola laughing

| Fluturashhh a răspuns:

Imi placeee Colaaa :X laughing