| anonima01 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Funda cine imi da niste idei interesante!

4 răspunsuri:
| raluka20 a răspuns:

Intru pe TPU si dau raspunsuri big grin

| MâţulMov a răspuns:

Citesc, scriu, invat, desenez, pictez, ma uita la filme pe Hbo, ma uit la filme pe net, citesc bancuri, scriu povesti, ies pe afara, caut clipuri haioase pe youtoube, dorm, vorbesc cu papagalul, pun intrebari pe TPU, raspund la intrebari pe TPU, joc metin2, alerg prin casa ca nebunu, vb la tel., intru pe mess, merg la biblioteca.
Destule idei?

| SoriiBaa a răspuns:

Ascult muzicatonguetongue

| Inutza0102 a răspuns:

Eu fac desene.de ex: un ren si cumpar hartie colorata. trasez linii pe lungimea foii fiecare linie are 0.50 de centimetri.
decupez fasiutele acelea trasate.
pe un varf de pensula rotesc fiecare fasiuta dar pe rand. dupa ce termina una ii lipesc,,, capatul si o pliesc pe ren si tot asa.
cate o data ma uit pe youtube si fac modele de origami.
poti sa incerci lucrurile astea si cu prietenii.atunci e dublu distractiv! funnda?