| alexandra_4619 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cateva glume sau bancuri tari spuneti-mi va rog Funda :*

Răspuns Câştigător
| claudiu_4817 a răspuns:

De cati politai este nevoie sa mulga o vaca? 14 unul tine galeata, patru trag fiecare de cate o tata, cate doi stau la fiecare pi cior pentr a ridica vaca si unul zice: sus vaca, jos vaca. de cati politai este nevoie sa puna un bec? 5 unul sta pe masa iar ceilalti 4 invartesc masa un politai mergea pe un drum.la un moment vede un copil care se juca in nisip si il intreaba:ce faci aici ma? ma joc nenea.Si ce faci ma? un politai nenea. si cum faci ma? pun un pic de apa un pic de nisip, un pic de **** si iasa un politai. nervos politaiul ii da doua sutri si il trimite acasa. a doua zi, acelasi politai si acelasi copilse intalnescsi politaiul il intreaba: ce faci ma? ma joc nenea? si ce faci? un pompier nenea! si cum faci ma? pun un pic de apa un pic de nisip si iasa un pompier. dar **** nu mai pui?// nu nenea ca atuncea iasa politai