| stefy01stefy a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou prietenului meu de Craciu dar vreau sa fie special iesit din comun. Nu vreau parfumuri, ceas, perne, cani...pentru ca are ( suntem imp de 2 ani si ). Ma puteti ajuta cu niste idei sau un site de unde ma pot inspira? fundita

3 răspunsuri:
| TRA a răspuns:

Iesit din comun nu prea stiu, dar ti-as sujera daca ai bani sa ii cumperi o bratara de argint, un inel si sa ii inscriptionezi ceva pe el. Cunosc o fata care ii facea prietenului ei o felicitara cu o declaratie de dragoste, isi punea toate gandurile frumoase pe care le avea, e ceva foarte frumos, suncces... Si va doresc tot mai multi ani impreuna