| Babushka a întrebat:

Vreau idei pentru un cadou. In curand va fi majoratul prietenului meu suntem imp de apr 2 ani si nu stiu ce sa ii i-au vreau ceva special adica cat de cat scump si semnificativ, vreau sa fie unic cadoul. Ca buget am aproximativ 3 mil. Va rog fara idei de genu perne personalizate. calendare, parfumuri sau bijuterii din argint ca nu poarta. Va multumesc :*

2 răspunsuri:
| pisicutzaa a răspuns:

Bratara din aur cu tablita si cu initialele voastre deasupra si pe cealalta parte cu, cuvantul°:te iubesc, o camasa sau o bluza firmata, un lant din aur cu medalion

| laptopbun a răspuns:

Narghilea, ceas de mana