| Lavii_1602 a întrebat:

Heiii TPU! ceva idei pentru un cadou pentru ziua prietenului meu? funda:X:X.as vrea sa fie ceva mai special, unic, dar nu stiu ce...ma puteti ajuta cu cateva idei?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bratara subtire de argint,un album cu pozele voastre,o carte de dragoste,niste catuse roz,niste poze cu tine cu dedicatie pentru el, un ceas de mana frumos etc.
Cam astea is, sper ca ai gasit o idee care sa-ti placa,big grin funda?happy

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Alternativa ar fi sa ii cumperi ceva care ii foloseste la un hobby, de ex daca ii place sa joace fotbal fa-i cadou niste aparatori sau un tricou cu echipa nationala... daca ii place sa se joace pe pc, fa-i cadou un mouse cu laser sau ceva in genul asta. Ceva care sa arate ca te-ai gandit la ce ii place lui cu adevarat nu da niciodata gres. Daca nu are hobby-uri, un accesoriu de imbracaminte e ceva dragut, o curea stilata. Sau poate ceva de imbracat: O camasa, niste adidasi etc.

Sper ca te-am ajutat.

| RominaMaria96 a răspuns:

Ii poti creea tu o scrisoare in care poti scrie ceea ce simti pentru el sau povestea voastra de cand v-ati cunoscut(daca ai talent la scris). Daca nu ii cumperi ceva(un tricou, o pereche de jeansi)sper ca te-am ajutat funda?