| Sakura55 a întrebat:

Vreau si eu animeuri cateva in care sa mi le si explicati. FUNDA.dar sa fie gen clannad...sau din astea de scoala care duc la un final de dragoste...sau gen kimikiss

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Kimi ni Todoke (2 sez)
- Amagami SS (2 sez)
- Myself; Yourself
- Itazura na Kiss
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Kimikiss Pure Rouge
- Suzuka
- Air TV
- Kanon (2006)
- Toradora!
- True Tears
- H2O: Footprints in the Sand
- Kimi ga Nozomu Eien
- sola
- Hoshizora e Kakaru Hashi
- Mashiroiro Symphony
- Special A
- Akane-iro ni Somaru Saka
- Ouran Koukou Host Club
- Kaichou wa Maid-sama!

Descrierea pentru fiecare anime se afla aici http://myanimelist.net

Vizionare placuta!;)

| Reiko a răspuns:

Kaichou wa Miad - sama este chiar foarte dragut, ar trebui sa-l vezi. Acum ma uit la Itazura na kiss si asta merita vazut.

| airaad a răspuns:

Daca ai vazut Clannad uita-te si la Clannad after story, dar daca l-ai vazut deja iti recomand:
Lovely Complex (cu o fata care e mai inalta decat baiatul, dar pana la urma se indragostesc... ii foarte dragutbig grin )
Sword art online (daca iti place chiar cu un pic de actiune, e un desen nou in care 10.000 de oameni ajung intr-un joc si nu mai pot sa iasa din el, acolo o fata si un baiat se indragostesc, pana acum au aparut 17 episoade din 23 iar in fiecare sambata apare unul nou)
Boku wa imouto ni koi o suru(are numai un episod, e romantic dar se termina un pic trist, e vorba despre 2 gemeni care se indragostesc, dar si asta e dragut laughing )
Romeo x Juliet (asta e superb! Nu e ca si cartea, te las pe tine sa vezi despre ce e vorba in el, daca vrei laughing )
Sper ca am fost de folos big grin