| Florin8245 a întrebat:

Vreo fata careia sa ii placa anime-urile?

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Dă.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Da, exista multe fete carora le plac anime-urile dar este destul de greu sa primesti un raspuns direct de la una.

Incearca sa cauti grupuri pe facebook. Ex: Anime Romania

Bafta!

| beyondbirthday a răspuns:

Chiar aici, dar nu ma uit non-stop si la orice.

| salviaplath a răspuns:

Desigur.

| ZZZZ554 a răspuns:

Mie imi plac poarte mult. Acum am terminat de vizionat animeul cu nr 121. Daca vrei niste animeuri putem vorbi in particular, si succes la vizionat animeuri!

| Florin8245 explică:

Care vreti sa vorbim despre anime-uri dati add skype masu-cd

| Cmdndbdhhddh a răspuns:

Sora mea big grin si colega mea de clasa aceea nu ii place da e obsedata de anime big grin!

| Cmdndbdhhddh a răspuns:

Sora 13 dar colega de clasa 15