| NekoChanCat a întrebat:

Ador anime-urile si cele pe care le-am gasit s-au terminat si nu prea gasesc anime-uri care sa imi placa la fel de mult. Aveti vreo idee? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Akame ga Kill, Another, Boku No Hero Academia, One Punch Man *initial mi s-a parut un gunoi facut la troll dar acum il ador *, Atack On Titan, Tokyo Ghoul, Noragami, Akagami no shirayukihime, Aldonah Zero, Death Note... * daca vrei o descriere atunci anunta-ma*

De asemenea mai sunt si anime-uri romance/drama precum ReLife, Orange *sunt noi*

Succes!

(2 masterpiece-uri aparute de curand sunt ReZero +20 ep si filmul anime Kimino Na Wa *your name* care este considerat materpiece-ul anului de catre anumiti fani.

Succes!

| NekoChanCat explică (pentru RainmakerX):

Tokyo Ghoul l-am terminat\

3 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Ce gen preferi?

| NekoChanCat explică (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Dragoste. O fata draguta si un baiat kawai care se plac si pe parcursul anime-ului sa se bage mai multi intre ei si la sfarsit sa ramana impreuna