| BlackRaven45 a întrebat:

Wolverine sau Deadpool? Argumentaţi-vă răspunsul! Cel mai bun răspuns primeşte fundă şi celelalte vot.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi Wolverine este cel mai badass si misterios, l-as alege pe Deadpool. Este prea tare, amuzant si interesant laughing

| JohnnyWylde a răspuns:

Deadpool pentru ca este mult mai amuzant decat Wolverine.

| andyeyes99 a răspuns:

Deadpool pentru ca nu are toate tiglele pe casa, mare dezordine ce gasesti la el in mansarda.laughing Ceea ce il face cel mai amuzant dintre supereroi.

| LuppiSmthg a răspuns:

Il aleg pe Deadpool.Chiar daca Wolverine e prin preferatii mei, Deadpool ocupa locul fruntas deoarece, dupa cum au zis si ceilalti e cel mai amuzant dintre toti si e adevarat ca "nu are toate tiglele pe casa", dar mie-mi place ca e inteligent si nemilos intru-un mod hilar. In plus are toate armele pe care le ador eu!
Cum sa nu-l alegi?hee hee

| AndreeaMaria121212 a răspuns:

DeadPool.E mai tare si foarte amuzantbig grin

| OREOkun a răspuns:

Aleg Deadpool pentru ca stilul său de lupta este de neinlocuit.