| RAY a întrebat:

1.Cine esti?
2.Care este anul nasterii tale?-
3. Ce zodie esti?-
4.Care este genul de muzica preferat+exemple de foratii/solisti, etc----ascult mai multe genuri de muzica,
5.Care sunt filmele si serialele preferate?--
6.Care este culoarea preferata?---
7.Care este animalul preferat+numele lui(daca ai)-
8.Care este mancarea preferata, dar bautura?-
9.Care este sportul preferat si ce(daca)practici?---fotbal
10.Care este avatarul preferat(puneti pe "Inserare imagine"-poza cu muntele)?
11.Ai frati/surori?+cati--
12.Care este melodia preferata?--
13. Urasti pe cineva din showbiz? u
14.Care este locul tau preferat din lume?-
15.Descrie-te fizic si sufletesc.--pai cred ca asta ramane la opinia voastra, si pentru fizic-pm
16, Lasa o poza cu orice drept amintire.

61 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca sant iceman si vreau sa plec in alt bisniss

| Bacemi a răspuns:

1. Dumnezeu
2. '90
3. Berbec
4. Muzică veche, jazz, reggae, balade rock - Queen, GNR, Charles Aznavour, Jacques Brel, Frank Sinatra, Mr Levy
5. Virgin Snow, La Dolce Vita, Lista lui Shinder - HouseMD, Prison Break
6. Discutabil. Când eram mic eram mult cu albastrul, chestie carea continuat, probabil pentru că era dihotomia cu bleu / albastru la băieți și roz / roșu la fete. Îmi plac mult verdele și galbenul, afinități pe care le-am cules cu ceva mai puțină influență. Dar de obicei sunt omul culorilor, îmi plac mai multe. Port negru sau alb foarte rar.
7. Animalul preferat e o cățea (Maya) peste care am dat din întâmplare când plecam de acasă spre birou. De atunci făceam un mic ocol ca să trec pe strada aceea să mă joc cu ea. E o corcitură de Husky, are blana de un burgundy și ochii albaștri. E scumpă foc. Îmi place și câinele Husky de la părinți, îl cheamă Jack.
8. Mâncarea preferată sunt fructele. Alea de pădure în special. Băutura suc de fructe, făcut în casă.
9. Atletismul. Am făcut o pauză acum dar îmi place mult să alerg. Am ani buni de când am prins microbul. Alerg cel puțin 7 kilometri. De obicei undeva între 10 și 12. Cel mai mult am alergat 21 km (semimaraton) de trei ori. Vreau să alerg la o cursă oficială de 21 kilometri undeva în anii ce urmează. Și într-un viitor mai îndepărta să reușesc să termin și un maraton.
10. http://www.psychicdonut.com/wp-content/uploads/2015/10/true-love.jpg
11. Doi frați și două surori. Eu sunt cel mai mic.
12. Mai descopăr câte una și o ascult zile la rând. Dar cam asta exprimă cel mai bine ce simt și rămâne valabilă indiferent de stare: https://www.youtube.com/watch?v=hFDcoX7s6rE
13. Conceptul în sine, atât. În rest faptul că nu dau doi bani pe majoritatea celor care se învârt pe acolo e irelevant.
14. E în mine. Acel sentiment de pace, de iubire și sens.
15. Ce nu se vede din poză e că am 1.70. În rest what you see is what you get. Sufletește vorbind am intenții bune dar asta nu înseamnă că nu am și părțile mele de superficialitate ori chiar răutate uneori. Contează mult însă și de persoanele peste care dau. Dacă mă vede cineva că mă spurc cu careva sau îl iau la pumni și șuturi trebuie să îmi fi greșit îngrozitor de rău. Nu reacționez de obicei, consider exprimările astea cheltuieli inutile de energie. Dar dacă văd o nedreptate mă aprind și nu e exclus ca brusc să nu mai cunosc vreo limită iar legile să devină irelevante.
16. http://www.quoteslines.com/......50x625.jpg

| Speed99 a răspuns:

1. Autismul in persoana. Tu?

2. 2010. Remember?; am 7 ani.

3. Secret, ceri prea multe.

4. Manele, nu e evident?

5. Mofos, iKnowThatGirl, SisLovesMe, na, nu stiu.

6. Culoarea curcubeului.

7. Urechelnita.

8. Orice gasesc prin tomberoane. Nu ma plang.

9. Sexul.

10. https://www.imgur.com/j4gbcgx

11. Cine stie cati frati si surori pierdute am.

12. Prefer linistea. Sunt cool daca zic asta, nu?

13. Nu, aia sunt cei mai inteligenti oameni.

14. Mintea mea. #tumblr

15. Făt-Frumos.

| DeathIncarnate a răspuns:

1.Cine esti? -Un calator prin Viata.

2.Care este anul nasterii tale? - 28.07. 1900 toamna

3. Ce zodie esti? -Leu

4.Care este genul de muzica preferat+exemple de formatii/solisti, etc-Hard Rock, Trap, Hip Hop, Populara la betie.(Nicul Paleru in special).
5.Care sunt filmele si serialele preferate? -Annabelle(toate), Titanic.

6.Care este culoarea preferata? -Verde inchis.

7.Care este animalul preferat+numele lui(daca ai) - Am avut un Rottweiler numit Nero.

8.Care este mancarea preferata, dar bautura? -Sarmale cu mamaliga.
Sampanie.

9.Care este sportul preferat si ce(daca)practici? -Bodybuilding, Aikido, ocazional Inot.

10.Care este avatarul prefera? -Poza de profil.

11.Ai frati/surori?+cati -Am avut o surioara.

12.Care este melodia preferata? - G-Eazy - I Mean It.

13. Urasti pe cineva din showbiz? -Nu prea urmaresc, dar in special pe Maruta.

14.Care este locul tau preferat din lume? -Poiana Brasov si implicit Brasov.

15.Descrie-te fizic si sufletesc. -Un munte de om, cu suflet partial bun.

16, Lasa o poza cu orice drept amintire. -P.S:Enjoy my profile picture.

| Drimmero a răspuns:

1. Un muritor
2. 1900
3.Varsator
4.N-am gen de muzica preferat, doar melodii preferate
5.Nici filme preferate n-am(prefer un film bun, nu conteaza genul, vad orice)
6.Albastru si rosu
7.Nu am animal preferat
8. Gratarul si bautura vinul rosu= combinatie letala!
9.Fotbalul
15. Inalt, saten, ochii caprui spre negri, sufleteste... sunt un om normal, just si onest.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ti ai gasit jumatatea din moment ce ai 117 anii?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt intreg si la varsta asta, ea ma cauta pe mine

| RAY explică (pentru Drimmero):

Se vede ca te cauta, posibil ca a murit si acum te cauta pe lumea cealalta

| Freya1 a răspuns:

Eu sunt eu big grin
Berbec
House,rap,...
Alb,albastru,roz
Caine Pufi
Am practicat k1, dans oriental.....etc nu imi place nici unul acum
Da un frate
Am mai multe melodii
Nu urasc pe nimeni
Oriunde ma simt bine si implinita
Fizic sti sufletesc....eu consider ca uneori sunt prea buna am suflet prea mare si sunt prea miloasa

| GoldenZenith a răspuns:

1. O persoana
2. '95 cool
3. Feciorică
4. Jessie J, Vlad Dobrescu, Beyonce, Michael Buble, Nina Simone, Aretha Franklin, Skillet etc
5. Anatomia lui Grey
House MD
Lie to Me
Filme: Lista lui Schindler
Pacientul englez
6. Mov
7. Pisica
8. Paste și fast food.
Cola cu lime
9. Aruncatul cu privirea
Am făcut handbal, volei, tenis de câmp
11. Sora
12. Beyonce - i was here
13. Doamne feri! Numai cu așa ceva nu îmi pierdeam timpul
14. Deocamdată, acasă
15...

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Multumesc mult surioara

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

15. Inaltime "pitic atomic" rolling on the floor)

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce varsta are sora noastra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

SI/a gasit. Se cheama Bella.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti gras cu 2kg pe plus man

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bellamorena? sa inteleg ca fac nunta la roma, cam scump voi sta pe TPU sa la doresc numa chesti de bine

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Are iubit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca muschii inseamna grasime, da, sunt foarte "gras" laughing.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cate animale au fost omorate din cauza ta raule, pacat ca nu e noname aici, mai te si lauzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sa stii ca imi lipseste acea Puki. Nu am mai primit nefolositor de mult, ma simt neiubit sad.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O sa ajungi rankul 1 din cauza ei

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da. Si doi copii.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Sai traiasca draga mea si ea fericita cu sotul si copii ei, cred ca isi lipseste nu prezenta ei? e fain sa o sora mai mare ca tine

| Mieeez666 a răspuns:

6.Care este culoarea preferata?---
Verde
7.Care este animalul preferat+numele lui(daca ai)-
Sconcs
8.Care este mancarea preferata, dar bautura?-
Mici si bere.
9.Care este sportul preferat si ce(daca)practici?---
http://www.gifbin.com/bin/320yu2023.gif
12.Care este melodia preferata?--
https://www.youtube.com/watch?v=sZ8B7nOK-t0
13. Urasti pe cineva din showbiz? u
N-am timp sa urasc.
14.Care este locul tau preferat din lume?-
Ferentari.
15.Descrie-te fizic si sufletesc.--pai cred ca asta ramane la opinia voastra, si pentru fizic-pm
Fizic: Ochi, nas, gura, urechi, par, piele, maini, trunchi, picioare.
Sufletesc: Șmek.

| RAY explică (pentru Mieeez666):

Fan ombladon, respect

| Mieeez666 a răspuns (pentru RAY):

Si Kepa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Vecinu de la 2
2. 1994
3. Pesti
4. Muzica clasica.
5. Filme si Seriale preferate top 3 ar fi Filme> Nasul, Inchisoarea Ingerilor, Bridge of SPies. Seriale> House MD, Mr. Robot, Westworld.
6. VErde
7. Imi plac cainii dar am un motan acasa. Se cheama Midnight pentru ca e tot negru dar eu ii mai spun si sobolan din cand in cand.
8. Nu am. Apa plataaaaa.
9. Parkour
10. Vechiul meu avatar https://imgur.com/u3bkw8u
11. 2 frati mai mari
12. https://www.youtube.com/watch?v=7H99FM6S8rU
13. Nu
14. Roma
15. Fizic? 183cm inaltime, 85kg, saten, ochi albastri. Sufletesc? Trebuie sa zic pas la asta.
16. Primul meu avatar pe site/ul asta :)) https://imgur.com/MehCkuo

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te crede nimeni, moșule.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Io tot is pesti, fratica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Hi 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Un om
2. 2000
3.Gemeni
4.pop
5.Gone on the wind
Anatomia lui Grey
mai multe in fine
6.rosu
7.pisica.Kitty
8.paste,pizza,cola
9.inot
11.Nu
12.n-am
13.nu-mi bat capul cu asta
14.Paris

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gone with the Wind poate

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ray, ce au astia de nu raspund la 15? Le e rusine de cum arata sau care e faza?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Doar pe supadepui nu am vazut o in poza si pe zoey, naty are poza, drimmero sa descris si tu golden a avut poza

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu mai merge la pitic atomic. Acum e roscata si ea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De golden vorbesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Piticul atomic fiind drimmro?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu. Tot la ea ma refeream ca e pitic atomic. E mica de inaltime.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Posibil ca am uitat cand mi-a spus

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Pitic atomic ești tu unde nu bate Soarele.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Numai 'pitic atomic nu sunt' scuip seminte in cap multora.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stiu man, ai o inaltime foarte buna, golden e o bomba sexy

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Stai, ce? Doar bomba. De nervi, uneori.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Esti frumoasa pitico asta e adevarul, lasa vrajeala ca nu e asa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Endo o sa moara happy. Din cauza lui, primesc eu acum apelativul "pitico". Mulțumesc, Ray kiss!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

I-auzi, ce bomba interesanta, e nucleara cumva?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Sys e o gluma tu esti inalta si frumoasa pup

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ceva de genu, ai grija sa nu o enervezi

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing pup

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

))))) daca tin la integritatea mea, am grija

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

1.A human being
2.Ghici
3.Capricorn
4.Nu am un gen preferat
5.Doctor Who, Sherlock, Supernatural
6.Violet
7.Am un caine Poofy, 3 pisici, Pixul, Chelsea si Kuppuru, si un papagal Shiro
8.N-am
9.Volei sau Basket
10...
11.O soră
12.N-am melodie preferată, dar recenta mea obsesie e If Today Was Your Last Day-Nickelblack
13. Urăsc showbizzul in general.
14.N-am fost in toate ca sa-ti spun.
15...
16.
17.O pun maine

| 393Dan a răspuns:

1. Simplă cană
2. Prin 2012
3. Varsator
4. The flaming lips
5. How I met your mother
6. Verde si rosu
7. Omul
8. Apa minerala naturala slab carbogazificata
9. Inotul
10.https://i.pinimg.com/......e98fb7.jpg
11. 2 gemeni
12. Major Lazer - Cold Water
13. Nu
14. Pe masa langa laptop
15. Transparenta, 400ml, tatuaj cu o floare rosie cu frunze verzi
16. https://ibb.co/cTZ99Q

| VictorFenrir a răspuns:

1 Lucifer deghizat in om
2 97
3Varsator
4 Rap, Rock, Reggae, Punk...ex 2Pac, Marilyn Manosn, Bob Marley, Mike Ness etc
5 Juice, Bronson, 300, I see the devil, Hanibal Rising, Saw etc, nu ma uit la seriale, dar acum cativa ani ma uitam la Supranatural si Legendele Cautatorului
6 Negru
7 Imi plac leii, digrii si lupii
8 Nu am o mancare preferata, bautura preferata ar fi Coca Cola
9 Imi place fotbalul cand era mai mic acum nu prea mai sunt interesat de sport
10 Nu am un avatar preferat
11 Da, o sora
12 Nu am o melodie preferata
13 Nu urasc pe nimeni din showbiz, imi este scarba de toti
14 Momentan nu l.am gasit
15 Fizic nici prea prea nici foarte foarte, sufleteste nu prea mai stiu nici eu cum sunt
16 https://pbs.twimg.com/media/C3MxCh2XUAE910w.jpg

| RAY explică (pentru VictorFenrir):

Hip hop din Romania isi place si ce formati?

| VictorFenrir a răspuns (pentru RAY):

Parazitii,Bitza,Pacha Man(cel vechi), Cumicu, Griffo(Anonim dar acum nu mai sunt) si cam atat Bug Mafia si La Familia si.au schimbat stilul si nu.mi mai plac au dat.o in comerciale de tot ***.

| RAY explică (pentru VictorFenrir):

Pana la urma ai gasit pe cineva de incredere?

| VictorFenrir a răspuns (pentru RAY):

Momentan nu

| Supicadepui a răspuns:

1. -
2. 98
3. sagetator
4. ascult de toate
5. -
6. toate tonurile si subtonurile de verde
7. pisica ( o chema Pisidoo)
8. -
9. trosnitul degetelor
10. -
11. o sora
12.-
13.-
14. -
15. fizic-vrajitoare; moral- haina
16. -