| alexarosu a întrebat:

A cumpărat cineva cutii cu dulciuri japoneze? (Gen Tokyo Treats sau Japanese Candy Box sau orice asemănător cu ele). Dacă da cum vi se par? Stiu ca sunt destul de scumpuțe... Merită banii?

1 răspuns:
| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Japomania,Satana, Bianca Condurache au făcut reviews la asa ceva daca vrei sa te uiti.Merita si nu merita, dar daca vrei sa încerci ceva nou și te tine buzunarul de ce nu? Incepe prin a te intreba cat de mult iti doresti asta si lasa sa treaca o saptamana sa vezi daca iti mai doresti la fel de mult lucrul asta.