| alexandradumitru a întrebat:

A cumparat vreodata cineva lucrare de licenta/dizertatie de la o persoana contactata in online sau de pe vreun site specializat in asa ceva? Sunt de incredere? Cat ati platit, cum ati platit si cum ati intrat in posesia lucrarii? Pe e-mail sau personal?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și după atâția ani de facultate/master nu ești capabilă să faci o lucrare? Hai să fim serioase, poți face acest lucru, mergi la coordonatorul lucrării și cere scheletul lucrării și bibliografia pentru întocmirea sa.
Cum vrei să faci carieră dacă nu îți faci singură aceste lucrări?
Succes.
P.s.: nu face pe alții cu bani, poate ajunge și la 1000 ron, te riști?
Pa, pa.

| alexandradumitru explică:

I-as ruga sa raspunda numai pe cei vizati si care pot impartasi o parere!